Sunne | Projector Ceiling mount | Tilt, Swivel | Maximum weight (capacity) 20 kg | Black
- TootjadSunne
- Mudel: PRO02
- Saadavus: 3
-
57€
Sunne | Projector Ceiling mount | Tilt, Swivel | Maximum weight (capacity) 20 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | * Ceiling to projector 430-650mmOr without extension 120mm* MAX weight 20 kg* Material Steel* Installation Kit incl.* Cable management yes |
| Funktsioonid | Tilt, Swivel |
| Gross depth (mm) | 315 mm |
| Gross depth master carton | 335 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Gross height master carton | 325.00 mm |
| Gross weight | 1.6 kg |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Gross width master carton | 230 mm |
| Kaldenurk | 15 |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 20 kg |
| Maksimaalne kaugus laest | 65 cm |
| Net weight | 1.44 kg |
| Net weight master carton | 16 kg |
| Packing quantity | 10.00 pc(s) |
| Paigutus | Projector Ceiling mount |
| Palette Qty | 600 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Producer | Sunne |
| Producer product name | PRO02 |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Tare weight master carton | 0.426 kg |
| Toote värv | Black |
| Ühendusvõime | 20 kg/cm |
| VESA-paigaldusliidesed | 225 - 316 mm |
| Volume (m3) | 0.0019845 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: sunne projector ceiling mount tilt, swivel maximum weight capacity 20 kg black, pro02, sunne, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

